KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15395009
nr 1539 5009
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Oljemålning, "Portal". Signerad. Olja på duk, 60x40 cm, oramad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
måndag 8 maj 2023
kl 20:00:00
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson